Baba ve Piç (DOĞAN)

Temin Süresi: 2 - 3 Gün İçinde

Yayınevi: DOĞAN KİTAP

Yazar: ELİF ŞAFAK

Ürün Kodu: 9786051114682

ISBN Kodu: 978-605-111-4

Baskı Tarihi: 2013

Baskı Yeri: İstanbul

Sayfa Sayısı: 405

Ebat: 14x20

30.00TL 24.00TL
(%20 İndirimli Ürün)
0 yorum
  0 yorum  |  Yorum Yap
Dörtlü Afiş

Elif Şafakın Baba ve Piç adlı kitabını okudunuz mu Okuyun. Üzerine çok yazıldığı için çok kısadan söyleyeceğim Farklı katmanları farklı okumaları farklı çağrışımları keşfetmek için okuyun. Türkçenin sonsuz zenginliğini Elif Şafakın dil oyunlarını dille oynamasını dili uçurmasını cinsiyetçiliğe meydan okuyan dil hınzırlıklarını keşfedip tadını çıkarmak için okuyun. Unutmak anımsamak anılar suskunluklar sırlar ve gerçekler isyanlar ve boyun eğmeler kaçışlar ve arayışlar üzerine bizi bize anlatan enfes bir roman olduğu için okuyun. 
Zeynep Oral Cumhuriyet 

Canlı ve eğlenceli. Bu muhteşem roman beni alıp uzaklara götürdü. Geri döndüğümde ise beni başka bir gerçeklik bekliyordu. 
Alan Cheuse Chicago Tribune 

Cesur ve güzel… Kitapta pek çok karakter olmasına rağmen bu karakterler arasında en etkileyici olanı Kazancı ailesinin kadın reislerinden biri değil belki de İstanbulun kendisi. 
John Freeman Star Tribune 

Şafak güçlü kadın karakterler yaratma konusunda çok hünerli ayrıca İstanbula ilişkin canlı tasvirler pek çok kişiyi şehre çekecek türden. Şafakın karakterleri kitabı bitirdikten sonra bile insanın zihnini terk etmiyor. 
Patricia Corrigan St. Louis Post Dispatch

Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü İyi

Doğrulama kodunu giriniz: