İktisada Giriş (İmaj Yayınevi)

Temin Süresi: 2 - 3 Gün İçinde

Yayınevi: İMAJ YAYINEVİ

Yazar: ERDAL ÜNSAL

Ürün Kodu: 9789758752515

ISBN Kodu:

Baskı Tarihi: 2011

Baskı Yeri: Ankara

Sayfa Sayısı: 666

Ebat: 16x24

35.00TL
0 yorum
  0 yorum  |  Yorum Yap
Dörtlü Afiş
Bu kitap, Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi’nde ve diğer üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinde birinci sınıfta okutulan İktisada Giriş dersinde öğrencilerin yararlanabilecekleri yardımcı bir ders kitabı olarak hazırlanmıştır. Kitap üniversitelerin diğer fakültelerinde ve yüksek okullarında okutulan iktisat derslerinde de yardımcı kitap olarak kullanılabilir.

Kitabın amacı, okuyucunun iktisadi analiz konusunda temel bilgilere sahip olmasını sağlamaktır. Kitap bu amaç doğrultusunda hazırlanırken, gereksiz detaylar ihmal edilmiş ve konuların mümkün olduğu kadar basit anlatılmasına özen gösterilmiştir.

Kitabın bu ikinci baskısında önceki baskıda yer alan tüm bölümler gözden geçirilerek, kitabın daha fazla okuyucu dostu olmasını amaçlayan çok sayıda değişiklik yapılmıştır. Okuyucuların sorularını ve eleştirilerini, unsal@politics.ankara.edu.tr adresine göndermelerinden memnuniyet duyacağımı belirmek isterim.
Diğer kitaplarım gibi bu kitabın hazırlanmasında da en büyük teşekkürü Siyasal Bilgiler Fakültesi’deki öğrencilerime borçluyum. Ayrıca kitapla ilgili değerli önerilerde bulunan Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İktisat Bölümü öğretim üyelerinden Prof. Dr. Lale Davut’a, Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi İktisat Bölümü öğretim üyelerinden Prof. Dr. Berna Kocaman’a ve Gazi Üniversitesi İktisat Bölümü öğretim üyelerinden Doç. Dr. Selahattin Togay’a çok teşekkür ederim.
Sevapları iktisat teorisine katkıda bulunan bilim adamlarına, tüm hataları ise bana ait olan bu kitaba yönelik çalışmalarımı ilgi ve sabırla destekleyen eşim İnci’ye her zaman olduğu gibi teşekkür borçluyum.

Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü İyi

Doğrulama kodunu giriniz: