İplikçi Kirli İşler Yumağı (TANYERİ)

Temin Süresi: 2 - 3 Gün İçinde

Yayınevi: TANYERİ KİTAP

Yazar: ERGÜN POYRAZ

Ürün Kodu: 9786054740024

ISBN Kodu: 978-605-4740-

Baskı Tarihi: 2013

Baskı Yeri: İstanbul

Sayfa Sayısı: 560

Ebat: 20x14

22.00TL
0 yorum
  0 yorum  |  Yorum Yap
Dörtlü Afiş

Bu kitabımda başta Mehmet Eymür olmak üzere siyaset mafya ve istihbarat örgütlerinin kirli ilişkilerini okuyacaksınız. Dündar Kılıç Alaattin Çakıcı Abdullah Çatlı Tarık Ümit Dursun Karataş Yeşil Oflu İsmail Abuzer Uğurlu gibi isimlerin Mehmet Eymür MİT MOSSAD ve CIA ile bağlantılarını bulacaksınız. 
Keza Mehmet Ali Ağca Bekir Çelenk Henry Aslanyan ve diğerlerinin de…
Öyle ilginç ilişkilerle karşılaşacaksınız ki bu kadarı da olmaz diyeceksiniz.
Misal Dev Sol DHKP C lideri Dursun Karataşın MİTe kaydını yapan Eymürün aynı zamanda Dev Solla mücadele etsin diye Alaattin Çakıcıyı da MİTe aldığını göreceksiniz.
MİTin dolandırılan paraları iç edilen uyuşturucuları hakkında bilgi sahibi olacaksınız.
Ergenekon sürecinde ifade veren ve Atatürkçüleri tutuklatmak isteyen ancak Devrimci Karargah davasında kendi tutuklanan Hanefi Avcının çiftlik evinde bugünün Cumhurbaşkanı ve bakanlarına verdiği brifing ve daha bir çok ilginç dostluklarla karşılaşacaksınız.
Bu dostlukların getirdiği olaylara da tanık olacak Mehmet Eymür Tayyip Erdoğan Tuncay Güney ilişkisi yanında Abdi İpekçi Papa ve Uğur Mumcu suikatlerinin iç yüzleri ile karşılaşacak ve aydın cinayetlerinin katilleriyle tanışacaksınız.
Uğur Mumcunun yanısıra Abdi İpekçi Ümit Doğanay Muammer Aksoy Bahriye Üçok Turan Dursun Çetin Emeç Dr. Necip Hablemitoğlu ve diğer yurtseverlerin katillerinin hainlerin işaret ettikleri zeminler yerine kendi pisliğini örten kedi örneğinde olduğu gibi örttükleri yerde aranmasının daha doğru olacağına ve kitabımın bunun başlangıcı kabul edileceğine inanıyorum…
Ergün Poyraz Silivri Cezaevi

Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü İyi

Doğrulama kodunu giriniz: