Mor İnek Farklılaşarak İşinizi Dönüştürün (MEDİACAT)

Temin Süresi: 2 - 3 Gün İçinde

Yayınevi: MEDİACAT KİTAPLARI

Yazar: SETH GODIN

Ürün Kodu: 9786055755461

ISBN Kodu: 978-605-5755-

Baskı Tarihi: 2017

Baskı Yeri: İstanbul

Sayfa Sayısı: 206

Ebat: 20x14

25.00TL 20.00TL
(%20 İndirimli Ürün)
0 yorum
  0 yorum  |  Yorum Yap
Dörtlü Afiş

MOR İNEK FARKLILAŞARAK İŞİNİZİ DÖNÜŞTÜRÜN

SETH GODIN Seth Godin profesyonel bir konuşmacı yazar ve değişim yöneticisidir. Dünyada bestseller olmuş dört kitaba imza atan Godinin diğer kitapları Permission Marketing Unleashing the Ideavirus The Big Red Fez Survival Is Not Enough All Marketers are Liars Free Prize Inside Small is the New Big Thing The Big Moo The Dip Meatball Sundae ve Tribes adını taşımaktadır. Aynı zamanda Squidoonun kurucusu ve CEOsu ve dünyadaki en popüler pazarlama blogunun sahibidir.
www.SethGodin.comu ziyaret edin ve blogu okumaya başlamak için Sethin kafasını tıklayın.

ARKA KAPAK 
Seth Godin başarının anahtarının göze çarpmak için farklı bir yol bulmak olduğunu söylüyor –tek renk ineklerin arasında mor bir inek olmak. Godinin kendisi de belki de bu teorinin nasıl işe yaradığının en iyi örneği.
–Forbes.com
Amerikan şirketlerinin yönetim kurulu odalarında niye hiç Mor İnek yok Seth Godin küçük ölçekli girişimcilerin kitapta anlattığı mor yolu izleyerek büyük başlar arasında kendisine nasıl yer bulabileceğini onları nasıl geçeceğini eğlenceli bir dille anlatıyor.
–Al Ries
Bu kitaba bayıldım Kısmen kalk borusu kısmen eylem planı olan Mor İnek bugünün yeni ekonomisinde şirketlere farklılaşmanın yolunu gösterip yok olmaktan nasıl kurtulacaklarını anlatıyor.
–Tom Kelley
Leo Burnetti David Ogilvyyi Bill Bernbachı Mark Twaini alın. Onların beyinlerini birleştirin saçlarını tıraş edin. Ortaya ne çıktı Seth Godin.
–Jay Levinson

Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü İyi

Doğrulama kodunu giriniz: